| MegaAna a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de pe facebook fara sa imi schimb id'ul de messenger?

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Contul meu-> setarile contului-> nume (si daca click pe schimba, pe primul schimba, nu al 2`lea ca al 2`lea e pentru e-mail, si apoi dai sa-ti schimb numele tongue
nu cred ca o sa ti se schimbe foarte repede, trebuie sa astepti laughing

| MegaAna explică:

L'am schimbat deja dar mersi oricum...happybig grin

| ymlover a răspuns:

Nu au legatura intre ele.

| dede_9902 a răspuns:

Pai dai sus in dreapta click pe "contul meu" si acolo unde scrie "setarile contului" dai click si iti apare acolo numele contului si mai multe. daca te rog imi spui si mie cum sa imi adaug prieteni pe facebook