| Lala20 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele din lista de mess; sa le apara si celorlalti cand vorbesc cu ei noul nume, nu doar mie? Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Pai...sus la mess(cand il ai deschis) scrie messenger, contacts,actions sh help.dai la ACTIONS si apoi SEND MY CONTACT DETAILS,dai next.iti schimbi numele si finis.apoi se va trim in toata lista ta acel nume sh cne il va accepta o sa-i apara numele tau exact cum vrei cne nu nu o sa-i apara