| Seretaneva a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe prietena mea cea mai buna care mereu cind ne certam imi facea ceva de care sa-mi fie rusine sau sa o invidiez, dar acum am decis sa fac in asa un fel incit cind o sa vrea sa ne impacam sa i-o fac asa ca sa regrete de ceea ce facuse inainte?

Răspuns Câştigător
| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Daca ea procedeaza astfel atunci cand va certati, inseamna ca nu iti este o prietena prea buna. poate ca ar trebui sa iti gasesti alti prieteni, care sa fie mereu langa tine si sa nu recurga la astfel de lucruri atunci cand aveti anumite conflicte.
si daca vrei neaparat sa te razbuni, ii poti plati cu aceeasi moneda

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă te face de râs, nu cred că-ţi este prietenă. Cred că ar trebui să-i plăteşti cu aceiaşi monedă.

| SmartLie a răspuns:

Si asta ar trebui sa fie o intrebare?
Daca vrei un raspuns pentru ce cred ca ar trebui sa faci:
Eu cred ca ar trebui sa ii faci ceva asemanator ce ti-a facut si ea tie. sau sa va impacati, sa iti spuna un secret si apoi tu o vei putea trada sad

| Nasty7 a răspuns:

Dacă ea intr-adevar pentru tine ceva inseamnă atunci n-o razbuna, orice n-ar fi ei totul o sa se intoarca.Iar tu fii desteapta si nu acorda atentia prostiilor pe care le face ea. Daca vreti in continuare sa ramîneti prietene atunci discutati pe tema data, iar daca nu incetati sa prieteniti, deoarece dupa cum proceseaza ea nu se observa ca sunteti "Cele mai bune Prietene".

| KlarraBella a răspuns:

... Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui ceea ce simti happy, eu asa am procedat cu o prietena de-a mea, nu are rost sa te razbuni, doar cei slabi se razbuna, iar tu trebuie sa dovedesti ca esti puternica.
... Sau doar sa o ignori... nu trebuie sa platesti cu aceeasi moneda, daca ea este nesimtita, nu trebuie sa fii si tu la fel ca ea :*.