| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să-mi alint prietenul ( nume)?

Răspuns Câştigător
| TInger a răspuns:

Iuby
Scumpy
Draga
Baby
Sau ii poti gasi un alint dragut la numewinking
Bafta!

5 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Copilu.
Gandac

| andra121 a răspuns:

Pe bune... Dacă ti sa părut o intrebare tampită... De ce ai mai raspuns la ea? Puteai să o eviti. Mai sunt multe intrebari pe TPU la care poti raspunde!

| Dianne06 a răspuns:

Prost.
Idiot.
Handicapat.
Fraier, etc.
Cred ca va potriviti complet!
Bah fratilor?! Ce intrebari tampitex_X
Draga mea, trebuie sa fi inventiva.
Dar la ce c@cat iti spun tie de inventivitate, ca se vede ca n-ai nici cea mai mica idee de postez o intrebare ca asta..Dohrolling eyes
In fine, ca sa-ti raspundrolling eyes, ar fi:
( tot un raspuns idiot, ca si intrebarea ta, desigur) laughing
*iub
*amore
*pisoi
*bby (baby)
* ma luv'
* gargarita
* pui

e greu rau, huh?

| adelina899 a răspuns:

Sunt multe :-J chiar nu ai imaginatie straight face lucrurile astea vin de la sine mi se pare stupid sa pui o asemenea intrebare.

| dana90 a răspuns:

Puiule ursulet iubire scumpi draga gurita