| Leandro a întrebat:

Cum pot sa-mi fac magazin online ieftin?

Răspuns Câştigător
| Schindler a răspuns:

Am vazut ca pe www.ucoz.ro poti sa-ti faci site cu domeniu, spatiu si gazduire gratuita si daca vrei sa-ti instalezi modul de magazin online te costa 1.99$ pe luna (Aproximativ 6 RON). Daca vrei un pachet in care ei iti scot reclamele si iti dau alte optiuni precum spatiu suplimentar, transfer FTP, etc, mai bine platesti 5.49$ pe luna (16 RON) si iti faci magazinul mai profi. Pe deasupra poti sa iti pui si domeniul tau.ro sau.com la ei. Mie mi se pare ok, solutia lor, cred ca e cea mai ieftina de pe piata.

1 răspuns:
| chetroesu a răspuns:

Poti apela la o varianta cu plata lunara, bineinteles, dar din punctul meu de vedere este mai bine sa ai magazinul tau, chiar daca este putin mai scump. Un motiv pentru care nu as alege varianta asta este ca magazinul este online dor daca platesti consecvent chiria. Eu iti sugerez sa iti faci magazinul tau. Cere o oferta de pret la http://www.shopiq.ro. Ei iti pot face o oferta de pret configurata cerintelor tale.