| alexaalexandra a întrebat:

Cum pot sa`mi indrept perfect parul cu peria si uscatorul? pentru ca eu ma usuc cu feonul si nu se indreapta deloc.straight face
spuneti-mi pasii pe care sa ii urmez.

3 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Inmoaieti parul in apa calduta amesteca cu sare de mare din belsug (se gaseste la farmacii) il lasi 10 minute si dupa il speli cu sampon. Ai sa vezi ca parul va ramane moale, stralucitor si foarte drept! Succes :*

| roxynutza a răspuns:

Pai ai putea folosi si ulei de masline... dai cu ulei de masline la radacina iti pui o punguta si o tii 2-3 ore...si apoi te speli pe cap si ti-l aranjezi fff bine ca feonul succes la mine merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa til usuci cu feonul lasa-l sa se usuce natural si apoi indreaptal