| adriana996 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul pe facebook? Dar pe messengeres? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| abc_3075 a răspuns:

Pe facebook il dezactivezi, nu il poti sterge, astfel il vei putea reactiva atunci cand vei mai avea nevoie de el.
Dai sus in dreapta click pe "Account". Apoi cauti jos de tot "Dezactivate Account". Click pe el si alegi apoi un motiv pentru care il dezactivezi. Si apoi faci ce ti se cere in continuare.

1 răspuns:
| Aliosha a răspuns:

La Facebook, in dreapta sus scrie Contul meu, dai acolo la setarile contului, iar ultima optiune e Dezactiveaza contul.