| george9510 a întrebat:

Cum pot sa pun o poza dintr-un album ca poza de profil fara sa o decupez adica sa nu fie noua ca sa imi pastrez like-urile si comment-urile?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

In momentul in care iti zice sa o decupezi o lasi asa, nu modifici poza si te duci in jos pe pagina si undeva in dreapa jos trebuie sa ai "MAKE PROFILE PICTURE" si dai click acolo si gata!
Iti pune exact aceeasi poza cu likeurile si commurile ce le ai deja la ea.

Sper ca o sa te descurci!