| SlaveForYou a întrebat:

Cum pot sa scap de o persoana care tot imi trimite mesaje? Am incercat orice, l-am rugat sa nu mai imi trimita mesaje, la un moment dat se luase la injuraturi cu mine[stiu ca nu e neaparat cea mai buna solutie, dar pe moment functionase], dar se pare ca insista.
Am Corby, exista vreo solutie? Dau funda, multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Florin a răspuns:

Ignora-l,si o sa vezi ca nu peste mult timp o sa te lase in pace,sau daca nu functioneaza,foloseste pshiologia inversă,eu asa am patit odata,si am folosit pshiologia inversa, si amscapat de el, funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa scrie singurl cel mult o saptamana, fara sa ii raspunzi si iti garantez ca nu te mai baga in seama.Se va plictisi, e oarecum psihologica faza.

| SlaveForYou explică:

Multumesc mult amandurora >big grin