| NAdrian a întrebat:

Cum pot salva poze de pe hi5? am incercat cu "save picture as..."si nu merge
Sa nu fie prea greu happy

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Cu photoscapebig grin
photoscape->captureaza->captureaza regiune->click pe poza de pe hi5->cruponeaza->salvare si gata:d
daca nu intelegi trimite un mesaj=]]

7 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Mersii de funda>big grin

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Este foarte simpluhappy Adaugi poza la preferate, o cauti printre pozele tale preferatelaughing si o salvezi adica click dreapta>save as.

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

| ramo25 a răspuns:

Poti salva poze de pe hi5 foarte usor in Mozilla Firefox. In stanga, sus dai "vezi imaginea" pe poza de la precedate, sau inainte. Apoi in link`ul pozei la sfarsit unde apare -01, dai delete si pui -02. Atunci poza iti apare la marimea originala, si cu "save picture as" o poti salva n pctongue

succestongue

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai Apesi in acelasi timp pe CTRL+S[la posa dorita][Iti vor aparea doua foldere pe desktophappy. Uh il deschiz pe cel cu galben.Sunt multe pose acolo uh o iei pe cea care ai vrut sa o ieihappy iar apoi stergi folderele amn2on the phone

A 2 medoda e sa deschiz Photoscape. Apesi pe "Screen Capture" iar pai dai a 3.Iti va aparea in Editor[La photoscape] si apoi dai save sau save as.

Sper ca ti-am fostd e ajurotlove struck

Fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pup:*

| zdrux a răspuns:

Daca folosesti Internet Explorer stiu ca nu merge.
Incearca sa salvezi pozele cu Google Chrome sau Mozilla.

| BubuXa a răspuns:

Copy si past

| assd a răspuns:

Cea Mai Simpla Si Rapida Metoda Este :

http://www.jlatte.com/application/hi5-photo-downloader

[Trebuie Doar Sa Bagi Adresa De La Prima Poza Din Album Si Le Poti Salva Pe Toate]

>