| SanDiego_Alex_1988 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Am incercat si cu tratamente facute acasa si cu de la farmacie. Dar nimi...stie cineva?

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ăhă, știu eu. Te duci la medicul de familie, ceri o trimitere către un dermatolog și te duci la acel dermatolog. Mbun. Acum vezi ce-ți recomandă și faci tratamenul respectiv.

| Justme111 a răspuns:

Da-te in fiecare seara cu spirt. Curata-ti fata cu spirt. Pune pe un servetel si sterge-ti fata. La mine fuctioneaza deoarece e un bun dezinfectant. Incearca sa nu pui mainile pe fata

| Randomuser2000 a răspuns:

Iti faci incalziere electrica