| cobra a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri ca nu mai suport cosurile

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Cea mai buna e o vizita la dermatolog, pentru ca ei stiu mai bine ce tip de ten ai si ce ingrijiri ai nevoie, nu mai folosi toate porcariile ca iti trece un cos si iti apar 3 ...si nu te stresa atata gandeste-te ca majoritatea trecem prin asa ceva...nu doar tu ai...

| inna a răspuns:

Mergi la cosmetica sau la dermatolog.winking. Zynerit nu e asa bunwinking. Nuj dc toata lumea recomada acest produs.

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca de cate ori am scris numele incep sa fac reclama : ZYNERIT papusa/sau papusel si esti ca noua...ca nou tongue

mlm
| mlm a răspuns:

Tamponeazacu alcool mentolat pentru a le usca apoi da cu Zynerit.Multa bafta iti doresc.

| alexa a răspuns:

Mergi la un dermatolog BUN care. ti va recomanda o crema sau un tratament pentru cosuri pentru tipul tau de ten etc...
oriqm banuiesc ca esti in perioada pubertatii deci nu prea ai ce sa le faci...acum ies si daca nu vrei...
si acum k vine vara stai la soarewinkingti le usuca si macar pe perioada asta mai scapi
bafta

| want2bMajestic a răspuns:

Asculta d fetewinking

| andreea_8479 a răspuns:

Problema adolescentilor d azisad... o vizita la medic sau sh mai simplu du te sh intreaba la farmacie, sigur t va ajuta cinevawinking

succes

prfml
| prfml a răspuns:

Tamponeaza cu ceai musetel. Tu cum ai tenul sensibil iti recomand sa schimbi fata de perna mai des decat este obiceiul in general la toti.

| Diva a răspuns:

Foloseste Zineryt e foarte bun pe mine m-a ajutat mult

| fryekid a răspuns:

Faza cu fetele e complet falsa, am un vecin cu 3 copii si tot mai are cosuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O analiză de sânge îți poate spune dacă ai o infecție internă sau chiar a pielii.
Consultă un medic dermatolog și chiar un medic endocrinolog, poate fii o dereglare hormonală (perioada pubertății, etc.).
Pa, pa.