| Unicucebeea a întrebat:

Cum pot uza, largi niste tenisi Vans laughing fara sa ii port? laughing
Fundaa :*

2 răspunsuri:
| LuLu1998 a răspuns:

Ideea de mai sus o folosesc la pantofii cu toc. poti sa faci un pariu cu un prieten, dar sa fii sigura ca o sa castigi si ca pedeapsa ii zici sa poarte tenisii 5-6 orelaughing

| AfinăFrez a răspuns:

Cu o punga plina cu apa, inchisa si fara sa se verse, acomodeaz-o in tenis, apoi ia vansii si cu punguta de apa inauntru dupa ce a luat forma tenisului, trebuie sa ii introduci in congelator, acolo, apa se va ingheta, si tenisul se va largii. A doua zi poti sa-i iei linistita, happy