| roberto987seby a întrebat:

Cum poti face o fata fericita? astept parerile voastre >big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupând patul cu ea.

| Goooogle a răspuns:

Cumpara-i o floare, mereu merge!

| cRaZyYkiD a răspuns:

Ii faci complimente,in general sa ii spui mai des cat e de frumoasa,ii dai flori,o faci sa rada, tine-o de mana, imbratiseaz-o atunci cand e suparata, sustine-i mereu ideile chiar daca ti se par nepotrivite, spune-i ca o iubesti cat mai des si in special cand nu e in toane bune etc.

| BlackAngel33 a răspuns:

Cum poti face o fata fericita? Sunt multe moduri prin care poti face asta! Zambeste-i pe furis intr-un loc public, ofera-i flori de cate ori ai ocazia, alearga cu ea prin parc, tine-o de mana atunci cand mergeti undeva, da-i mesaj chiar si atunci cand e langa tine, sopteste-i la ureche ca o iubesti chiar daca stie asta. Trimite-i mesaj de buna dimineata, condu-o acasa atunci cand stati pana tarziu in oras, ia-i ciocolata, joaca-te cu parul ei, fa-i desene oricat de prost ai desena (va aprecia), pune-i piedica pe strada doar ca sa poti sa o prinzi tu, sustine-o atunci cand ia o alegere dificila dar nu o forta sa aleaga ce vrei tu, poarta camasa care ii place ei chiar daca tie iti pare ridicola, fa glume atunci cand esti cu ea, sarut-o atunci cand este trista, fa-o sa zambeasca si cel mai important OFERA-I TOATA DRAGOSTEA TA!