| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti face publicitate? Am o pagina pe un site si nu prea intra nimeni acolo.Multumesc.

2 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

La contact cu alt site mai vizitat si vorbeste sa va faceti reclama reciproca si tu sa mai platesti o mica diferenta, sau daca nu posteaza pe forumuri etc, sunt multe posibilitati. Succes!

| ÅñdRa a răspuns:

Poti sa-mi dai si mie site-ul si o sa incerc sa te ajut daca doresti. O sa te ajut cu cea mai mare placere. Te pup si daca vrei sa te ajut acesta este id meu andra_daniela08