| BeTy14LoVeJesse a întrebat:

Cum poti fura pe barn buddy daca are caine? fundita >big grin:

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Buna, intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

Numai bine!

| SCosmin a răspuns:

dai fundita.mda

. iei manusa dai la o floare sa o furi iti ia bani dar nu conteaza dai in continuare pana furi iar dupa aia dain refres si iti apar banii inapoi.asa o sa te inbogatesti