| Valentin_Cornescu_1999 a întrebat:

Cum poti obtine un lucru usor de la parinti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce lucru!
In orice caz ar trebui sa ai rogi mult, sa le promiti anumite lucruri si chiar sa le faci!
Sa faci o fapta buna!
Funda?:*

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Numai mananci atat de mult.

| YnGeRaShMyCuTz a răspuns:

Roaga-te mult de ei, spune-le ca ceilalti copii au si tu nu ai, poti incepe si sa plangi daca este nevoie

| ErrorFound a răspuns:

Se presupune ca e o intrebare de filozofie? straight face
Roaga-i neinceptat/adu acel lucru in discutie si cat de folositor poate fi pentru educatia ta. rolling eyes ( asa am primit PC-ul)
Roaga-i si promite-le ca nu mai ceri nimic un an(asa am primit telefonul-in acealasi an cu PC-ul).

| Valentin_Cornescu_1999 explică:

Apropo trebuie sa merg in tabara si imi trebuie ceva bani. Oricum sunt un elev silitor si singur la parinti deci cer doar 700 ron o saptamana pentru mine iar cazarea mancarea sunt gratis pentru ca sunt silitor si le ofera primaria! Dau funda cui imi ofera un raspuns bun! 1