| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Cum poti sa ii dovedesti unui baiat ca il iubesti? nu vreau sfaturi ca sa ma culk cu el pentru ca nu vreau asta... el mi-a zis ca daca vr sa ne impacam sa ii dovedesc ca inca tzin la elsadsad

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pai boxe+microfon+statie curtea scolii si canta-i o serenada doar asa ii poti arata ca il iubesti

| Sile_6892 a răspuns:

Eu iti propun sa fii tu insuti, adica nu trebuie sa copiezi ce a facut alta fata in aceeasi situatie. Nu trebuie sa ii dovedesti ca il iubesti, el trebuie sa vada acest lucru prin privirea ta, vocea ta, gingasia ta. Daca nici asa nu-si da seama ca il iubesti si tii la el, ar trebui sa cauti al prieten care chiar te iubeste cu adevarat.

| Deeutza_8515 a răspuns:

Draga mea, si eu am trecut prin asta. cel mai recomandat este sa il pupi sa te porti frumos cu el etc.totul vine de la sine, fa ce simti! SUCCES!