| dollydee a întrebat:

Cum procedez ca sa imi apara google ca motor de cautare cand deschid mozilla?

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Pai pe ecran in stanga sus sunt niste optiuni[file/edit/view/history...]

Dai pe tools>options si iti apare o fereastra cu niste chestiitongue

Vezi ca apare scris acolo si Home Page si in dreapta scrii www.google.ro, dai salvare.

Inchizi Mozilla si deschizi din nou:) Ar trebui sa-ti apara google.ro:)

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cauti google si undeva jos apare cu albastru. Alege ca pagina de deschidere(sau ceva de genul) sau dai pe acsuta aia albastra de langa bara cu link-uri.
SpER ca te-am ajutat!
BaFtHA :*