| Spectra a întrebat:

Cum pun muzica, filme si jocuri pe un CD?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Daca nu te descurci nici cum baga id xenon201 si te ajut euwinking

| Hirako a răspuns:

Descarci Nero Start Smart ( Nero 7/8 )

| JusTme_2312 a răspuns:

Pai downloadezi nero 8, bagi cd`ul si pornesti nero si acolo ai mai multe optiuni pentru mp3 pentru video audio cum doresti e simplu

| jeleu_4614 a răspuns:

Aveti nevoie de un program de scris cd-uri - dvd-uri si bineinteles un cd/dvd writer, deschideti nero(program de scris cd-uri) spre exemplu si alegeti tipul de cd dorit muzica, filme, etc, si apoi selectati fisierele care doriti sa le scrieti apasand apoi butonul burn.