| cineva_9298 a întrebat:

Cum raspund la mesajele care mi le trimit utilizatorii TPU acelea private tnx

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Pai uite, intra la mesaje, primite, apoi vezi ca in dreapta scrie citeste mesajul complet ( sau asa ceva ) apasa acolo. Sub mesajul pe care ti l-a trimis expeditorul, sunt 2 spatii libere intr`unul scrii Subiectul, iar in celalalt raspunsul ( mesajul tau catre un destinatar ) si dai trimitere big grin
Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Dai la profilul celui ce vrei sa ii raspunzi si dai la trimitere mesaj... FUNDITA?happy:d