| mayXangel a întrebat:

Cum sa aflu de la cineva(baiat) daca ma minte?

5 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Sa te dai la el dar superficial... sa te faci suparata atuncic and esti in preajma lui...

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Cu siguranta nu o sa afli de la el daca te minte sau nu... Intreaba-i prietenii!

| alex9109 a răspuns:

Minte daca ii creste nasul atunci cand vorbeste cu tine.

| Mysterio_2089 a răspuns:

Sa te minta cu ce? pune-ti prietenii sa-l spioneze de departe, spioneazal tu, intreaba-l, verifica-i sms-urile, stai mai mult pe langa el. si mult mai multe. dar trebuia sa spui cu ce te minte era mult mai usor.

| mayXangel explică:

Pai cred ca el ma place,si eu il plac, dar nu stiu daca ma minte despre o alta ''cultura'' dezvoltata in preajma mea, fara sa vad eu