| LoveMetin a întrebat:

Cum sa donez pe metin2tim? Merg la banca, si ce fac acolo la banca? Explicati-mi cat mai bine pls. FUNDA!

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Promovarea mascata nu prea tine, dar ma rog...
Toate detaliile corespunzatoare ar trebui sa fie pe site-ul respectiv.
P.S Ce-ai vrea sa-ti donezi? Un rinichi?

| tpuforyou a răspuns:

Nu! daca il dai unui prieten ai spui numele si parola si gata el schimba parola si caracterul tau ramane al lui!
Asta in cazul in care vrei sa il donezi! ))

| LoveMetin explică:

Ce raspunsuri imi mai dati mah. Vreau sa ma duc la banca sa donez pe metin 40 lei si nu stiu cum se face... e atat de grew sa intelegeti? :p

| Potoranuuuu a răspuns:

Mai bine doneaza-ti pc-ul giff. Si-asa presimt ca esti un nolifer d-ala. laughing