| Parisblue a întrebat:

Cum sa fac. am primit pe mess un mass' cu o poza si eu am dat click si de fapt era virus si acum din 10 in 10 min se trm mass automat cu virusu... ce sa facc?:-o

4 răspunsuri:
| gabriela007 a răspuns:

Mai multi prieteni de ai mei il au sad. Ei au reinstalat windowsulwinking

| chupachups1234 a răspuns:

Pe langa raspunsurile care au fost date, as mai adauga sa trimiti un mass sa le spui tuturor ala ca e virus sa nu faca si ei aceeasi greseala. happy Si sa-l dea mai departe.

| claudiea79 a răspuns:

Reinstaleaza windosul si puneti antivirus nou. si reinstaleaza messul

| reptila a răspuns:

Nu ai încercat să dai un scan cu Avira? Poatel îl scoate.