| bogdanionut2013 a întrebat:

Cum sa fac multe likeuri pagina mea de facebook?

Răspuns Câştigător
| Andreee a răspuns:

Posteaza poze frumoase, distractive. Cauta alte pagini care au tot atatea like-uri si spune-le sa faceti schimb de like-uri sau publicitate reciproca. Sper ca te-am ajutat! happy Funda?

4 răspunsuri:
| Misteriosulboschet a răspuns:

Milogeste-te de oameni.

| Vendetta23 a răspuns:

Kill your self...filmeaza. apoi pune pe cineva sa posteze video'ul pe pagina. big grin merge de fiecare data

| Gojnea a răspuns:

Trimiti mesaj prietenilor cu linkul paginii si le zici Un like la pagina? Dau back (Back = le dai si tu la poza de profil )
Sau iti faci reclama pentru 10$