| andrey_8401 a întrebat:

Cum sa fac rost de bani. chiar si ilegal cum? sa fur? dar ce?

5 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Poti juca la pariuri sportive ori la case de pariuri ori online. Daca te intereseaza ti-as sugera sa joci online deoarece primesti de la inceput niste bani cu care sa pariezi.

| LoL2000 a răspuns:

Bai bai bai dai draq de banii :o nu te apuca de furat omuleee fa orice altceva numai asta nu :O daca continuui asa ajungi dupa GRATII big grin deci mai bine laia draq de banii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe centura tata, pe centura.

| gyynaa16 a răspuns:

Majoritatea persoanelor care sunt in mare criza recurg la metodele astea ilegale.Gandeste-te ca pentru o greseala pe care o faci acum ai sa regreti toata viata! Mai bine gandeste-te la un loc de munca! Chiar daca esti minor, sunt multi minori care vor sa munceasca, dar o munca serioasa.Inteleg ca duce la disperare lipsa de bani de cele mai multe ori dar totusi nici prin cap sa nu iti treaca sa faci asa ceva! Ce varsta ai? Daca esti minor ai putea lucra pe timp de vara,in vacante,indiferent de salariu,iti garantez ca va fi mult mai bine decat sa recurgi la asemenea metode ilegale! Iar daca esti major faci si mai mare greseala pentru ca ti-ai putea gasi mai repede de munca,si cand spun mai repede, ma refer la mai repede decat un minor, mai ales ca atunci esti cu capul pe umeri si ai o mentalitate diferita de cea a majoritatea copiilor! Gandeste-te bine inainte sa faci o greseala care te-ar restrictiona de la mai multe lucruri!

| Siu_Silviu_1987 a răspuns:

Fa-te tamplar... stai la colt, cand vine unu ii dai un pumn in tampla si ii iei banii. laughing