| LoVe_6598 a întrebat:

Cum sa fac sa am diamante la jocul LADY POPULAR?
Dar,... fara sa platesc bani dinastia. ADEVARATI? Sa-mi vina ce stiu eu ce pe factura laughing

Răspuns Câştigător
| MyEssence a răspuns:

Dap...tre sa dai sms si banii iti vin pe factura de la telefon, dar daca nu dai pe cardhappyreali

1 răspuns:
| Frrramboise a răspuns:

Pai, daca vrei sa faci diamane, mergi la banca, si dai click pe"dobandeste diamante" iti zice acolo ce sa faci.
mai poti castiga si de la mistery, sau in ziua 100 de joc (200 diamante iti da, fara sa faci nimic) uneori, ne mai dau si adminii diamante daca nu merge bine jocul.
si in varianta bulgareasca, ladypopular. bg, este un podium lunar, si castigatoarea locului 1 ia 3000 de diamante (la ladypopular.ro nu este premiul asta, nici podium lunar).

cam atat stiu eu despre diamante

bafta.