| AngelBibi a întrebat:

Cum sa fac sa am sanii mai mari?(fara bureti in sutien)laughing dau FUNDITA!:*

4 răspunsuri:
| amrm a răspuns:

@xoxo, 85 e circumferinta.

Referitor la intrebare, SANII si corpul unei femei se dezvolta pan la varsta de 25 de ani, apoi inceteaza.
Daca ai grija, ca pana atunci, sa nu ai variatii mari de greutate slabit/ingrasat (se lasa!) o sa ai sani frumosi. Marimea e impusa genetic, sa nu uiti asta! Asteapta sa te vezi la 16-18.

| XoXo4you a răspuns:

Tu ai doar 13 ani te ingrijoreaza faptul ca esti grasa stiu asta din alta intrebare.Si acum vrei sanii mai mari? Asteapta fata mea sa creasca singuri.Nu ai ce sa le faci eu una port 85 la sutien si am tot 13 ani

| ygh6yttrgfdsx a răspuns:

Fluiera in scararolling on the floor)). asa se zice ca daca fluieri in scara iti cresc mini-bidoanele tale rolling on the floor))))))))!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Silicoane