| mircea19 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca barba la fel pe ambele parti? As dori sa creasca la fel de deasa si identic.
Funda!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Asteapta, cu timpul iti va creste, vrei deja sa ai barba?
Dar daca tot vrei sa iti creasca barba mai repede berbierestete in fiecare dimineata pe unde vrei sa-ti creasca si ai sa vezi ca intr-o saptamana incep sa apara fire mici.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cumparati un aparat de ras. ceva mai.
Bun In momentul cand te razi incearca sa incepi cam de la perciuni si coborand spre barbie o singura data si bine! Nu repeta de multe ori pe acelasi loc!

| MotanAndrei a răspuns:

Dade cu lama in zonele dorite ale fetei, unde vrei sa-ti creasca barba. Si in scurt timp iti v-a creste barba dorita. Funda