| Karina_9366 a întrebat:

Cum sa fac sa ma despart de prietenuL meu care deja ma enerveaza. dar nu vreau sa ma doara ca inca mai simt ceva pentru el?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Daca inca mai simti ceva pentru el nu`i da papucii. vorbeste cu el si spune`i ce te enerveaza la el, pentru a se schimba si pentru a ramane impreuna.happy

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

...nu crezi ca esti un pic cam ...scorpie? prietenul tau te enerveaza, vrei sa te desparti de el, si tot la tine te gandesti?
*o ia la fuga de frica sa nu ia bataie*