| AlexutzaDragutza a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa? Adica cand il salut imi zambeste, imi face cu ochiul.Cand jucam urmatoarea carte si trebuie sa sarut un alt baiat se inroseste si se incordeaza. Iar cand o prietena de-a mea a vrut sa ne conbine a spus ca nu sunt genul lui.Deci?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta cu genurile e discutibila.Nu te indragostesti de un om, ci de un zambet, un gest.Ar trebui sa ramaneti la nivelul de flirt daca el nu da niciun semn ca te-ar placewinking

| d3nysukka a răspuns:

Nici el nu stie ce vreaoh go on
am patsit si eu asa cu un baiat si cand am vb deschis cu el o zis ca tine f mult la mine dar nu se poate gandi la o relatie; D
acum depinde oh go on intereseaza-te despre pasiunile lui.si documenteaza`te despre ele astfel incat sa para ca e si pasiunea ta; d

| secreta a răspuns:

E un tip ciudat fa tot posibilul sa-l bagi in seamapt ca asta pare a fi problema el ignora pentru ca prietena ta a zis sa va combinati nu si tu dar daca ii vei spune tu atunci va fi altceva baga-l mai mult in seama