| sheila a întrebat:

Cum sa fac sa mananc mai multe mancaruri, o sa explic mai bine.am 19 ani si mananc foarte putina mancare, doar carne de pui si porc fara grasime, nu mananc lactate deloc, nu mananc salata, ma simt prost, merg la restaurant si nu prea am ce sa mananc din meniu. Daca incerc sa mananc ce nu imi place mi se face rau. Am incercat sa mananc pizza ca imi place mult cum miroase dar nu pot.
Am 52 kg la 1.70 as vrea sa ma si ingras macar 4-5 kg, dar la ce putin mananc...slabe sanse. ma puteti ajuta? ce credeti?

6 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Poti lua niste pastile pentru pofta de mancare sau sa incepi sa mananci putin din fiecare pana te obisnuiestiwinking...succes!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Si eu am avut problema astabig grin
incearca sa mananci cat mai mult
nu te sparge dn primaoh go on.
incetu cu incetu`
si daca nu pot sa mananci prea mult mananca mai des.
asa stomacul tau se va mari si vei simti nevoia sa mananci mai mult :-)

| MiHaI a răspuns:

Pai du-te la doctor si zii sa-ti dea ceva pentru crescut pofta eu la fel eram nu mancam orice si mi-a dat niste pastile si pe loc aveam o foameeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.azi nu am mancat nimic.maine la fel sunt sigura.ma poate ajuta cineva va rog foarte frumos zici ca sunt un schelete, ma simt foarte rau, a am 9 ani si am 26 de kg, dar baietilor le plac si nu stiu ce safac ajutati-ma.hahaha pacaleala haha pacaleala star

| anonim_7388 a răspuns:

Trebuie sa faci un sport anume.De exemplu, eu am avut aceeasi problema de mica, doar ca acum am 13 ani, si fac Atletism.Imi consum energia, si trag foarte mult de mine...si cand ajung acasa, dupa 2 ore de munca, am pofta de mancare.Iti recomand sa faci un sport.Nu conteaza care:*

| mandiciionut a răspuns:

Daaa mananca si yu cate putin din fiecare si ca sa mananci trebuie sa faci efor fizic