| zmilee4you a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca unghiile mai rapid si sa fie si rezistente?

5 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai poti sa-ti iei un tratament de cresterea unghiilor si cresc foarte repede si sunt foarte rezistente, daca ai pe cineva care este reprezentant avon cumpara-ti de acolo ca sunt foarte bune produsele de unghii

| CoquineNoire a răspuns:

Folosesti o data pe saptamana ulei de ricin (pentru a creste) si ulei de masline, lamaie(pentru rezistenta).si poti cumpara intaritor pentru unghii, nu e scump.

| geo691 a răspuns:

Le ti in apa adica unlele fete spala vase si nu glumesc, mai sunt solutii de la firmele de specialitate dar dezavantajul lor este acela pe care l-ai spus si tu ca nu sunt rezistente dar exista si produse de intarire in combinatie cu acestea o sa iti atingi scolup. Am gasit si asta : http://www.ziare.com/......ai-repede- tin sa iti spun sa sunt baiat :))

| miranda a răspuns:

Le tii in ulei de masline in care pui niste picaturi de lamaie si vitamina A lichida. Incearca sa le tii in ulei cat poti tu de cald. Chiar merge!

| basexcu a răspuns:

Nu le tai