| MyaEmy a întrebat:

Cum sa fac sa primesc si eu like-uri pe facebook?
Am vreo trei poze si doar 20 de like-uri..si mi-as dori sa am mai multe (50 daca se poate). sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Ai putea sa adaugi persoane pe care nu le cunosti deloc, poate nu ti-ar fi asa de rusine. E important sa adaugi si persoane de varsta ta, ca sa aveti mai multe in comun big grin

56 răspunsuri:
| Rdm_Erdall_1986 a răspuns:

Va rog frumos ajutati-ma sa ca nu inteleg ce sa fac!

| Claudiu4334345 a răspuns (pentru Rdm_Erdall_1986):

Cand vreau sa bag o poza pe Lile me? Like You! imi zice ca poza nu poate fi adaugata pe Facebook va rog ajutati-ma crying

| Luca_Luciano_1997 a răspuns:

Da like la peroane pe facebook si trebuie sa ai multi prieteni
...schib de like https://www.facebook.com/profile.php?id=100010731315428

| Luca_Luciano_1997 a răspuns:

Http://likeme-likeyou.com/ am intart pe pagina am facut 1, 652 credit si cand dau adauga pagina acolo imi respinge poza zice ca Aceasta poza nu poate fi adaugata! Acceptam doar poze adaugate pe Fanpage!, ma ajuti te rog ...plz

| Cibaba_Doar_Emil_1990 a răspuns:

Ai putea sa bagi mai multe persoane la la tine in lista ..si sa socializi cu ei.iar asa vei putea sa primesti like-urile care vrei

| Dlkh_Miles_1994 a răspuns:

Uite aici un video in care iti explica tipu asta, dai direct la minutu 5 20. La mine chiar merge si explica bine tipu http://www.youtube.com/watch?v=ihngWyh9zOY cu placeree.

| Lena_Mari_1994 a răspuns:

Ca sunt frumoasa

| Lena_Mari_1994 a răspuns:

Cu placere

| Slabu_Luminița_1986 a răspuns:

Mai multe like

| Fencea_Vlad_2002 a răspuns:

Cum sa fac 100 de like-uir pe Facebook?

| pAuLaNd a răspuns:

Cu www.4pub.ro poti obtine like-uri pe Facebook rapid, sigur, usor si GRATIS! Sistemul nostru de schimb social este complet GRATIS si va fi asa mereu!

| Myry_Myry_1994 a răspuns:

Vreau mai multe Like-uri cum sa fac!? happy

| Dllye_Ciprian_2000 a răspuns:

Cum sa fac sa primesc si eu like-uri pe facebook?

Am vreo trei poze si doar 20 de like-uri..si mi-as dori sa am mai multe (50 daca se poate). sfaturi?