| bianca_9810 a întrebat:

Cum sa fi misterioasa?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Poi ex lumea te intreaba ceva nu le raspunzi, stai mai mereu singura si cand te intreaba ce faci sau unde ai fost le raspunzi cu un zambet asa...scurt inchizi ochii si le spui''bine''cam atat, nu spui secrete...si cam asta ar fi tot. A si ar mai fi ceva:nu te comporta ca ceilalti''cand ei se comporta copilareste si stau la barfa tu doar asculti daca vrei daca nu, nu te alaturi lor.Asa baiatul(daca e vreunu pe care`l placi)isi va da seama ca esti mai speciala si va incerca sa te descifrezehappy si nu doar el ci si ceilalti!
xoxo si succes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai in casa dupa ce termini orele de la scoala, daca esti adulta si lucrezi atunci iti vezi de treaba ta si nu ai prieteni deloc stai mai mult timp in casa si atat. Lumea crede ca faci ceva straniu

| CristineDelaruss a răspuns:

Niciodata sa nu'ti dezvalui secretele.
Cand colegii te intreaba ceva, sa nu le raspunzi.
Cam atat.
Pa, pa.

| Muflă a răspuns:

Desenează-ți un labirint pă frunte.

| rebecca_9651 a răspuns:

Misterios nu inseamna neaparat ciudat sau secretos poate sa insemne si sexy... misterul consta si intr. o privire, intr. o vestimentatie mai deosebita, in tonul vocii...