| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai glumet? Vreau sa ma integrez mai bine in colectivul in care am fost repartizat in clasa a9a, si am vazut ca asta merge. Spuneti si niste glume mai bune.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt sigur ca de multe ori puteai fi glumet dar nu indrazneai sa deschizi gura. Conteaza cum esti tu in general. Poti spune despre orice intamplare aproape ceva amuzant. O replica de pe google nu cred ca te poate ajuta. Te poate ajuta pe moment dar nu are nici un farmec sa faci o rutina din a prezenta zilnic nu stiu ce gluma de pe net pe care au auzit-o toti. Totul e farmce personal. Incearca sa iei viata in ras si iti va iesi. Spune ceva amuzant despre orice.

| Butsilee a răspuns:

Cautare pe goguwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.acasa.ro cauti sectiunea bancuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi in primul rand, trebuie sa deti acea arta de amestecare a cuvintelorwinking. Apoi, sa nu te gandesti de doua ori inainte sa zici ceva, si nu in ultimul rand, sa nu devi patetic prin primele doua metode.

| november a răspuns:

Trebuie sa faci niste glume lungi si scurte. glumemtongue sa ai imaginatie, nu trebuie sa spui neaparat un banc, de exemplu asculta niste melodii amuzante si inveti de acolo. asc margineanu sa vezi ce razi