| MariusNWM a întrebat:

Credeti ca o sa ajung un antisocial daca am refuzat sa ma integrez in colectivul din clasa la scoala? Colegii sunt in mare parte oameni cu chef de misto, pitipoance si dubiosi.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu dar găsind mereu rele la oameni și concentrându-te doar pe asta o să te facă să te izolezi la un moment dat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o să ajungi așa. Iartă, uită și mergi mai departe.

| CleanHeart a răspuns:

In nici un caz, scoate-ti prostia asta din cap, mai bine iti gasesti un amic cu care sa te intelegi bine decat cu colectivul prost crescut de la care n-ai ce invata.
Nu incercati sa va integrati pintre aia cool si mai degraba langa persoanele de la care invatati ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

La societatea din ziua de azi, sa devi un antisocial e ca si cum ai deveni sfant.

Răspuns utilizator avertizat
| MariaMonica2009627 a răspuns:

Nu,dacă crezi că ești antisocial dacă nu stai pe lângă retardați clasei...