| drivere a întrebat:

Cum sa-i explic frizerului sa ma tunda asemanator ca in pozele de mai jos, dar fara sa-i arat pozele pentru ca eu vreau sa-mi personalizez tunsoarea aceasta nu sa o copii.
DAU FUNDA!

http://www.google.ro/......tp?/search

Răspuns Câştigător
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Spune-i da te tunda ca pe tipul ala si daca nu stie care si tu nu ai pozele sa ii arati vi in ziua urmatoare dupa ce ti-ai facut o programare si el s-a informant despre ce este vorba.Simplu!

1 răspuns:
| Lera9991 a răspuns:

Simplu, mergi cu pozele la elbig grin Daca e frizer bun ii va reusi, daca nu...