| viata1 a întrebat:

Cum sa ii arat iubitului cat de mult il iubesc? si um sa fac sa am mai multa incredere in mine? :*

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Prin gesturi simple si sa fi tu zi de zi. Increderea in tine ai sa o castigi daca ai sa stii sa pui in balanta calitatile tale cu defectele tale, iar in cazul in care unele defecte pot sa fie reparate, repara-le, pe masura ce vor disparea din defecte, vor ramane doar calitati... Cand raman doar calitati? Ai ghicit!