| denisa_4767 a întrebat:

Cum sa il cuceresc sa-l innebunesc? daca nu sunt frumoasa ci draguta?

Răspuns Câştigător
| Denisa_4989 a răspuns:

Pai nu ii acorda prea multa atentie pentru ca sti ca ce e mult strica si e chiar adevarat. Da.i de inteles ca iti place de el dar doar atat. Important e sa nu ii dai totul pe tava. Fi sincera, glumeata, whatever. Una peste alta fi tu! In cazul in care afli ca lui ii place un anumit tip/gen de tipe nu te schimba ca sa fi pe placul lui. Asta inseamna pentru el ca cedezi repede si o sa ajunga la concluzia: "a no problem! it's very easy with her!". O sa inceapta sa creada ca te poate juca pe degete. Este strict parerea mea. Adica la concluzia asta am ajuns eu pentru ca am trecut printr.o chestie de genu' curand blushing... E mult mai bine daca il lasi pe el sa faca primul pas.