| DianaAndreea90 a întrebat:

Cum sa il fac sa tina din nou la mine? Chiar daca nu am fost impreuna tinea la mine... dar eu am inceput sa fac caterinca si s-a suparat apoi a inceput sa faca si el si ne-am certat sad eu mi-am cerut scuze... dar nu vrea sa ma ierte cu toate ca a facut de multe ori. Ce as putea sai zica ca sa ma ierte?

2 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Voi va certati ca faceti "caterinca" unul de altul? Poate nu sunteti atat de apropiati pe cat credeti daca asta e motivul pentru care nu mai vorbiti, intelegeti.Incearca sa fi sincera cu el poate o sa aprecieze schimbarea.

| zambareata a răspuns:

Pai parca ziceai ca nu ati fost impreuna...normal ca tu nu ai procedat bine. dar daca face si el la fel ca tine inseamna ca nu tine la tine.si hai sa-ti zic si de ce.pentru ca in iubire cedeaza unul daca intr-adevar tin unul la altulhappy