| Scama_6413 a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase sa merg in oras cand vreau eu? crying

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Depinde de varsta ta. Daca ai sub 18 ani, si cred ca asa si este, parintii inca raspund de tine, asa ca nu ai ce face. Oricum, daca le spui ca vrei sa iesi, te vor lasa, dar nu tot timpul...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De convins ii poti convinge usor asta depinde cati ani ai, sunt en metode...mult noroc!

| Iulia_2256 a răspuns:

Spune-le ca tu trebuie sa te recreezi.Nu sa tot stai in casa
Asa intr-un fel au dreptate =p~
Dar mnoh,esti tanara trebuie sa-ti faci si tu viata!smug
Cauta-ti un iubit!
Iesi in oras pe ascuns daca nu te lasa ei!
Si daca te cearta
Te duci cu iubitul tau si nu te mai intorcithinking
Dar poti intr-un fel, sa le spui cuvintele astea:
"Mama, tata.Eu nu trebuie sa ies in oras seara intre orele 22:24, dar macar lasati-ma intre orele 13:21"
rolling on the floor
Asa am facut si eu.
Mi-a functionatwinking