| Stoian_Valentina_Denisa_1965 a întrebat:

Cum sa imi creasca unghiile in scurt timp? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa astepti. happy
Unghiile nu cresc peste noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamna scurt timp? Ca peste noapte in niciun caz nu iti vor creste chiar daca aplici vreo reteta minune. Trebuie sa le ingrijesti zilnic, poti aplica ulei de masline, le poti da cu un lac de calitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism, daca ala e ritmul lor de a creste, nu ai ce sa le faci! Bafta!

| Valentina400 a răspuns:

Buna!
Exista ulei de ricin la farmacie si costa in jur de 4 lei.Acest ulei il aplici pe unghii cu o pensula, seara.Din cate am auzit si usuroiul ajuta.Tai un catel de usturoi si te dai pe unghii.Ca sa iti creasca unghiile mai repede, iti trebuie si o alimentatie adecvata!