| dana39668 a întrebat:

Cum sa imi schimb si eu numele la yahoo messenger? Urgent

Răspuns Câştigător
| VanillaChocolatte a răspuns:

In primul rand selectezi persoana, apoi dai click dreapta si sunt mai multe setari, dar tu vei apasa pe contact detalies.si acolo iti vei schimba numele asa cum vei dori. FUNDA?

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Buna.dai sus la contacts care e langa messenger dai click si alegi de acolo contact details si vezi scrie acolo name si scrii numele si dupa save and close. sper ca te-am ajutat. fundasmug:*?

| Gabriela343 a răspuns:

Pai,dai doar o data clik pe tine,dupa aia dai la contacs,si dai pe contacs details,si scrie numele acolo,cu varactere, cu ce vrei si dai save si close, sper sa iti fie de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai pe lista ta de yahoo si dai acolo pe poza ta si scrie Contact Details.Si il schimbi acolo. Funda?