| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi ster contul pe hi5?

Răspuns Câştigător
| Pisica_6524 a răspuns:

Pai.este foarte usor dai sus in partea dreapta, acolo langa log out, pe "cont" apoi dai pe Anulare cont, acolo in susul paginii.

ai inteles, daca nu ai inteles trimite-mi un mesaj privat cu id tau si o sa te adaug si o sa-ti explic.

Funda?

3 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Te Loghezi, Si Sus In Dreapta Langa "log Out" Scrie Cont. Intri Acolo Si Iti Apare Chiar Dedesupt Anulare Cont. happy Funda?

| Miki_2661 a răspuns:

Dai sus unde scrie "Cont" iar apoi iti apare un dreptungi in dreapta unde scrie "Anulare cont", iar apoi te descurci. :*

| sw33tgirl a răspuns:

Merci!