| 12Afasa2 a întrebat:

Cum sa incep? AAA...
Imi urasc sora![sa nu spuneti ca suntem frati si altele]
E ceva de genu"surioara cuminte si iubitoare cand e mama/tata prin preajma. E ca un monstrulet, gelos, care vrea sa ma copieze in orice, imi rupe caietele, piteste hainele, ma trage de par, imi pune gem in sosete, etc...
Mama o crede foarte cuminte.si tata la fel.
Odata, pentru ca mi-a murdarit camasa pentru scoala i-am da o bataie de a stat cuminte 2 zile. Apoi a revenit.Si se crede mai mare decat mine, mai desteaptalaughing)...Are doar 8 ani, Incerc cateodata sa n`o bag in seama dar degeaba,,,,, Eo imi primesc pedepse pentru ea. FUra bani din portofel, se duce la magazin si pica totul pe spinarea meastraight face...
Ma injura[vreti >>exemple?]- boule, cretinule, idiotule, handicapatule, vacaroiule[rolling on the floor))], maimuto, du-te dq, s`o f*t pe mata, si altele.
Cand plec undeva afara sa ma distrez si eu se tine dupa mine...
De parca eu as fii prostu` ei, cand suntem singuri acasa si parintii sunt la servici, se linguseste pe langa mine sa-i dau ceva de mancare,,,

Cam 90% parintii au o vina pentru ca de cand era mica au lingusit-o, ii cumparau detoate.Si acum, ii da bani de excursii, inghetata, seminte, pentru cumparaturi. Eu sunt ala care face curat in camera, spala vasele.si pentru asta ma multumesc cu un "BRAVO" si cand cer bani zice ca n`are.Sa fim seriosi.cateodata imi vine sa o strang de gat, s-o arunc la gunoi, sa o inec, si de toatelaughing)
Dar dc sa-mi pun prostu pe cap?
ACum ca a venit vara m-am mutat in alta camera pentru ca de obicei dormeam cu ea, dar acum a ramas singura in camera cu televizorulaughing)
Calculatoru` l`am luat dupa minehee hee).
Cei care sunt in situatia mea sa imi lase mesaj privatwinking
Ce pot sa fac ca sa scap de ea sa nnu ma mai cicaleasca?
Fundoi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Saracu' de tine.Esti in situatia aia ca in serialul ala,, Kid vs.Kat,,.laughing
Pai tu nu ai invatat sa te impui cum trebuie.Foarte bine ca ai batut-o.Bataia e rupta din rai.laughing
Da' nici parintii n-au procedat corect.Ar trebui sa vorbesti cu ei si vor stii ce sa faca.
Daca nu merge, apeleaza la metodele barbare.E cel mai sigur.
Si foarte frumos din partea ta ca faci detoate in casa si ca...inca n-ai strans-o de gat.laughing

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Sincer ar cam trebui sa o salvezi, daca zici ca de pe acum te injura gen,, s-o *** pe mata" si in plus isi mai si primeste bani de la parinti, bate-o bine si tine-o in lesa ca nu cumva cand va fi mare sa fie curva tuturor. Serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sa mai stii ca are 2 fete.Ia si tu atitudine!
Las' ca asa-s copii mici.Se va maturiza ea.

| OoCcTtAaVv a răspuns:

încearcă să te înțelegi cu ea, sa ai o alta altitudine față de ea, sau nu o baga în seama