| SexyAnon a întrebat:

Cum sa ma comport cu un varsator?
Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te potolesti si sa nu organizezi viata ta dupa un amarit de zodiac cu pamintul in centru si 12 zodii. Daca te vei imbraca dupa zodiac ajungi cu frunza, daca vei face dupa zodiac o sa ajungi ca primitivii care au scris zodiacul, Nu au prevazut pentru ei ce o sa se intimple dar pentru altii.Te porti natural cu toata lumea cind dai un buna ziua nu te gindesti ce zodie este acela.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da-i niste recipiente, daca tot varsa macar sa umple ceva...

| zdrangoi a răspuns:

Primul lucru : invata-l sa nu mai verse.
Dupa aia mai vezi tu.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Asa cum te comporti cu toata lumea, frumos.
Intr-o relatie de dragoste sau de prietenie nu conteaza zodia, ci cum va intelegeti.

| msarya a răspuns:

happy Buna intrebare, un varsator e o carte deschisa daca stii cum sa o citesti.Nu trebuie sa ai un comportament aparte,daca esti fals(a) te simte imediat,fii tu si o sa fie ok.Un sfat mic :cand sunt nervosi ar fi bine sa ii lasi in pace,isi revin foarte repede,nu tine in tensiune un varsator ca e de raulaughing, nu il minti niciodata pentru ca oricat te-ai ascunde afla adevarul si o sa fie mai rau. Daca mai ai nelamuriri astept intrebarile tale, o zi buna, mult noroc!