| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma comport la prima intilnire ca sa plac? ce sa imbrac. ce sa vorbesc?

Răspuns Câştigător
| YoOo_4930 a răspuns:

Eu as zice asa:.te imbraci si u mai sexy bine nici chiar exagerat si te duci la intalnire il lasi sa vorbeasca si chiar daca te plictiseste te dai interesata si ii spui ca ii place felul lui de a fi ii faci si cateva complimente dar ai sa vezi ca daca el te place te va asculta si pe tine la tot cuvantul pe care tu il spui.Ii spui si tu lucruri mai importante Il intrebi despre el iar apoi daca vrei il poti intreba si ce parere are despre tine? Daca spune ca esti pe placul lui atunci e bine.winking

4 răspunsuri:
| Arrum a răspuns:

Fii tu insati.Imbracamintea sa fie cea care iti place tie cel mai mult.Iar subiecte de vorba sunt o gramada,vorbeste despre ce calitati si defecte aveti fiecare,ce va place,ce nu va place,idealuri in viata,despre persoana iubita ideala(pentru ca sa afli cam cum ar dori sa fii tu,daca vrei sa devii iubita lui perfecta) si multe altele. Oricum iti recomand sa nu fii stresata, sa fii calma, relaxata si sa vorbesti deschis ca si cum ai vorbi cu un/o prieten/a din copilarie.Cine te iubeste te va iubi pentru ce esti nu pentru ce vrei sa pari ca esti.Si eu am vrut sa ma comport ca si cand as avea o alta personalitate dar sa stii ca nu mi-a mers deloc bine si am renuntat. Daca cineva care nu te place asa cum esti, iti va fi tare greu sa il multumesti.Sa stii ca exista si mere frumoase la suprafata dar gaunoase in interior.Persoana care te face sa plangi nu merita nici o lacrima, dar persoana care merita sa plangi din tot sufletul pentru ea nu te va face sa plangi niciodata(asta iti spun din propria experienta). Sper ca raspunsul meu a fost de folos.Bye and take care! Succes la intalnire! Funda?

| deutza_3778 a răspuns:

Pai incearca oarecum sa ii afli stilu despre ce lucruri ii plac lui sa vb sa nu creda ca nu-ti pasa de el fa glume incearca sa te apropi de el intreaba-l lucruri despre el si spune-i si tu.La imbracaminte? Pai imbracate cu ceva special dar ceva care sa iti placa si tie si poate si lui. Funda?

| Ianys a răspuns:

Daca inca nu ai ajuns la prima ta intalnire, iata parerea mea :
Fii naturala. Fii tu insu-ti. Daca acum incerci sa pari altceva, acest lucru va fi vizibil mai tarziu.
Daca esti supla, imbraca haine care pun in evidenta formele(eventual mulate pe corp ). Daca esti putin mai plinuta, sant recomandate hainele mai lejere.
Si intr-un caz, si in celalalt, nu incerca sa-ti ascunzi corpul purtand haine inadecvata, dar nici nu arata prea mult, de la prima intalnire. happy
Sper ca aceste sugestii sa te ajute.

| RoirraaaW95 a răspuns:

Fii tu insatiwinking