| Meyourfriend1234 a întrebat:

Cum sa ma imbrac cool?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Imbraca-te in culori care te avantajează, in haine comode, placute vederii si atingerii etc. si nu la moda! Uneori ce este la moda, noua nu ne sta bine! Purtam ce ne face sa ne simtim siguri pe noi, comod, calduros ca-i destul de rece deja! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rahaturi de genul. https://www.google.it/......ps?/search

| Victor453 a răspuns:

Haine la moda, cu stil, frumoase, neobisnuite etc. Cauta poze in internet si da bataie!

| Goronea_Anca_1999 a răspuns:

Cumpara hainele care sunt la moda acum, dar totodata sa iti placa si sa te reprezinte oarecum.