| AtIr a întrebat:

Cum sa ma imbrac de revelion? Merg la iubitul meu, o sa facem vizite la prietenii lui si o sa mergem la artificii? Pot sa imi iau o rochie? Sfaturi!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Întrebarea de la final mă dă pe spate! Cine suntem noi să-ți interzicem să faci ceva, să te îmbraci cu ceva? Dacă vrei să-ți iei rochie, îți vei lua o rochie! Dacă eu vreau să merg în lenjerie intimă, voi merge în lenjerie intimă! Nimeni nu mă poate opri să fac ceva, pentru că este viața mea, și eu sunt cea care va regreta la final! Înțelegi ce vreau să zic?
Nu trebuie să depinzi de părerile altor persoane! Trebuie să te îmbraci cum simți, cum vrei! Așa e cel mai bine!

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

Poţi să iei o rochie elegantă, dacă crezi că nu îţi va fi frig. Poţi să te îmbraci într-o bluză roşie şi o blugi negrii :X
Baftă!

| vrabiuta a răspuns:

Ar fi frumos o rochita eleganta ar simpla ceva sa-ti scoata formele in evidenta.Cauta ceva de culoare rosie pentru noroc, se spune ca daca la trecerea dintre ani trebuie sa porti ceva de culoare rosie ca sa ai noroc in iubire